کد خبر : 1528
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 شهریور 1401 - 14:04

دبیر پروژه مهر آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:پروژه مهر آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد زیر ذربین ارزیابان وزارتی و استانی

دبیر پروژه مهر آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: پروژه مهر آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد زیر ذربین ارزیابان وزارتی و استانی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: پروژه مهر نماد فعالیتهای آموزش وپرورش برای بازگشایی باشکوه مدارس است‌ که‌ با حضور ارزیابان وزارتی و استانی تا قبل از بازگشایی مدارس

دبیر پروژه مهر آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:
پروژه مهر آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد زیر ذربین ارزیابان وزارتی و استانی
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: پروژه مهر نماد فعالیتهای آموزش وپرورش برای بازگشایی باشکوه مدارس است‌ که‌ با حضور ارزیابان وزارتی و استانی تا قبل از بازگشایی مدارس در شهرستانها ومناطق رصد می شود.
به گزارش …… محمد جمالی آرند در جلسه توجیهی ارزیابان استانی پروژه مهر اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: کار ارزیابی از پروژه مهر از آموزش وپرورش شهرستانها و مناطق را با دقت انجام دهید .
وی بر ضرورت انجام برنامه های نظارتی بر فعالیت های بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: هدف از اجرای برنامه‌ی اعزام ارزیابان به مناطق و نواحی رصد کاستی ها و موانع موجود در مدارس مناطق و نواحی و احصاء و شناسایی آنها و اقدام در راستای رفع آن موانع تا بازگشایی مدارس است..
وی بهینه سازی فضاهای آموزشی، ساماندهی نیروی انسانی ، انتخاب و انتصاب مدیران ، کلاس بندی ، تجهیزات و استفاده صحیح از منابع موجود که باعث بهره وری می شود را به عنوان محورهای شاخص پروژه مهر عنوان کرد.
جمالی افزود: بعد از کار ارزیابان استانی و وزارتی شهرستانها و مناطق برتر آموزش وپرورش در بحث پروژه مهر رتبه بندی و معرفی خواهند شد.
وی با بیان اینکه ۴۰ نفر ارزیاب استانی از ۱۳ شهرستان و منطقه آموزش وپرورش کار نظارت بر اجرای پروژه مهر را انجام می دهند گفت: فعالیت ارزیابان در شهرستان‌های کهگیلویه ، گچساران و بویراحمد به مدت سه روز و در دیگر مناطق کم جمعیت ۲ روز خواهد بود .
دبیر پروژه مهر آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد از ورود ناظران وزارتی به استان خبر داد وگفت: ناظران وزارتی نیز با سفر به شهرستانها ومناطق بجث مهم پروژه مهر را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.
جمالی اظهار امیدواری کرد با رصد فعالیتهای پروژه مهر سال تحصیلی باشکوهی را در سطح استان آغاز و دانش آموزان با شور ونشاط روانه کلاسهای درس شوند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.