کد خبر : 2245
تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1402 - 18:02

کلامی صمیمی با حامیان سردار هاشمی پور که خلوص شان فراتر از طلای ناب است

کلامی صمیمی با حامیان سردار هاشمی پور که خلوص شان فراتر از طلای ناب است

بسم الله و هو المستعانبا آسودگی خیال، وجدانی آزاد و بی اعتنا به قضاوت های احیاناً مغرضانه و یکجانبه نگر، شرحی کوتاه می نگارم بر مشاهدات عینی ام که به حقیقت بخشی از عوامل محبوبیت و مقبولیت مهندس عدل هاشمی پور در نزد مردم شریف و قدردان شده است.اوج ارادتمندی و محبت صمیمانه ی متقابل

بسم الله و هو المستعان
با آسودگی خیال، وجدانی آزاد و بی اعتنا به قضاوت های احیاناً مغرضانه و یکجانبه نگر، شرحی کوتاه می نگارم بر مشاهدات عینی ام که به حقیقت بخشی از عوامل محبوبیت و مقبولیت مهندس عدل هاشمی پور در نزد مردم شریف و قدردان شده است.
اوج ارادتمندی و محبت صمیمانه ی متقابل مردم و حاج عدل؛ علاوه بر خدمات متکثر او در دوران قرارگاه، عرصه سازندگی و نمایندگی در دوره دهم مجلس شورای اسلامی، زمان کنونی یعنی دوره دوازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
این نوشتار به منظور نقد و یا تخریب هیچکس نیست اما به ناچار، برخی عملکردها و واقعیت ها را نشانه می رود که گریزی از آن نیست و از طعن برخی حسودان نیز باکم نیست
تجارب گرانبها، ارتباط با خیرین، تخصص و پویایی حاج عدل در حوزه زیرساخت و عمران و آغاز اقداماتی اساسی و زیربنایی در حوزه های مختلف، صنعت، معدن، کشاورزی، راه‌سازی، آبرسانی، گازرسانی، فرهنگ، ورزش و آموزش را در پی داشت که برخی فردگرایان و منفعت طلبان را برنتابید و بر نمی تابد و حباب و حایل ایجاد کردند.
گازرسانی به نقاط صفر مرزی چاروسا، دیشموک، لنده و بهمئی، فعالیت شدید پروژه آبرسانی ها از سد کوثر به شهرستان بهمئی و شهرهای دهدشت، چرام، سوق، لنده و روستاهای در مسیر باز هم از سد کوثر، رساندن پروژه پاتاوه دهدشت به مرز ۹۲درصد، اتصال جاده لنده _ تشان از تراب به جاده پاتاوه و مناطق چاروسا و دیشموک از دم عباس به جاده پاتاوه، آغاز پتروشیمی دهدشت و تشدید عملیات اجرایی آن با استقرار شرکت پترو پارس، تعیین تکلیف، تأمین و تخصیص اعتبار برای سد آبریز، انجام مطالعات ژیوفیزیک و از همه مهم تر اخذ پروانه حقابه به میزان ۳۴۹ میلیون متر مکعب که خود در حکم یک ابَرپروژه است. حوزه های ورزش، فرهنگ، آموزش و مشوق های سرمایه‌گذاری که هر کدام به تنهایی در حد کمال برای مردم به انجام رسیدند و استمرار آن از هیچکس به جز خود او بر نمی آید..
فعالیت ها و اقدامات مهندس هاشمی پور فقط در یک دوره نمایندگی و نمود آن پس از نبودنش، در نزد مردم از وی یک چهره کاریزما، منحصر به فرد، تکرار ناشدنی، مقبول، محجوب و محبوب ساخت آنچنانکه مردم به گِردش پروانه وار می سوزند.
او در نزد مردمان صاف، صادق، ساده و بی پیرایه روستایی در هر گوشه از این چهار شهرستان یک اسطوره است چراکه خدمات رسانی اش او را به این ماندگاری رسانده است.
حاج عدل؛ اخلاق مدارترین کاندیدای همه ادوار انتخابات این دیار است چراکه هرگز حاضر نشده با باورها، احساسات، اعتقادات، هیجانات، تعصبات قومی و عواطف مردمش بازی کند در حالیکه عده ای بسان یک هنرپیشه به راحتی مردم را در ایام انتخابات به بازی می گیرند، خیلی مهربان می شوند، مردم را تلفن بارون می کنند و آنچنان به هر وسیله در معذوریت قرارشان می دهند تا بلکه اذن دخول به منزل از آنان بگیرند
گدایان رأی نه از خود خجالت می کشند، نه از مردم و نه از خدا.
و این چنین است که مردم شریف و قدردان همچنان به پای حاج عدل وفادار، ثابت قدم و منتظر مانده اند
چراکه فقط او شایسته نشستن بر کرسی سبز بهارستان است و فقط او می تواند معمار توسعه و سازندگی باشد تا فقر را بزداید و اشتغال، رفاه، آرامش و آبادانی را به ارمغان بیاورد.
درودتان باد مردم عزیز که شایسته بهترین ها هستید
یوم تبلئ السرائر

سید حسین رهی
بیست و یکم بهمن ماه هزار و چهارصد و دو

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.