کد خبر : 1901
تاریخ انتشار : یکشنبه 13 آذر 1401 - 15:10

افزایش ۳ درصدی طلاق و کاهش ۱۰ درصدی ازدواج در کهگیلویه و بویراحمد

افزایش ۳ درصدی طلاق و کاهش ۱۰ درصدی ازدواج در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد، زمان خوب مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان گفت: طبق گزارش استخراج شده از سامانه ثبت وقایع ازدواج و طلاق استان ، در هشت ماهه سالجاری ، تعداد ۳ هزار و ۹۹۷ واقعه ازدواج در دفاتر ازدواج استان به ثبت رسیده

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد، زمان خوب مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان گفت: طبق گزارش استخراج شده از سامانه ثبت وقایع ازدواج و طلاق استان ، در هشت ماهه سالجاری ، تعداد ۳ هزار و ۹۹۷ واقعه ازدواج در دفاتر ازدواج استان به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در هشت ماهه سالجاری همچنین تعداد ۱۰۹۱ واقعه طلاق در سطح استان در دفاتر رسمی طلاق به ثبت رسیده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۳ درصدی را نشان می‌دهد.

خوب خاطرنشان کرد: در هشت ماهه امسال تعداد۱۷ هزار و ۱۶۷ جلد سند مالکیت کاداستری در استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد رشد داشته است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اظهار داشت: در هشت ماهه سال جاری در راستای سلامت اداری۲۵۶مورد بازرسی از دفاتر اسناد رسمی ، ۲۱۵ مورد از دفاتر ازدواج و ۲۱۶ مورد بازرسی نیز از دفاتر طلاق انجام گرفته است که این آمار نشان می دهد نسبت به مدت مشابه سال گذشته بازرسی از دفاتر اسناد رسمی ۲۱ درصد ، بازرسی از دفاتر ازدواج ۱۵ درصد و بازرسی از دفاتر طلاق ۲۸ درصد رشد داشته است.

خوب گفت: میزان وصول مطالبات بانک ها از بدهکاران بانکی از طریق اجرای ثبت در هشت ماهه امسال ۱۷۹ میلیارد تومان بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۵ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هشت ماهه سال جاری تعداد ۱۱ هزار و ۵۴۵ استعلام الکترونیک کمتر از دو روز پاسخ داده شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶ درصد رشد داشته است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان گفت: طی این مدت تعداد خلاصه معاملات الکترونیک ثبت شده کمتر از دو روز ۱۰ هزار و ۱۱۷ مورد بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۱ درصد افزایش داشته است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.