دهدشت وب | میانگین بارش در کهگیلویه و بویراحمد 310 میلیمتر افزایش یافت
امروز سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ و ساعت ۲۰:۱۷ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۰۶:۱۰ | کد خبر : 144

 •   کارشناس هواشناسی استان:

  میانگین بارش در کهگیلویه و بویراحمد ۳۱۰ میلیمتر افزایش یافت

  کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میانگین میزان بارش باران از ابتدای سال زراعی تاکنون در این استان ۳۵۵٫۹ میلیمتر گزارش شده است که نسبت به مدت مشابه سال پیش ۳۱۰٫۴ میلیمتر افزایش یافته است. ولی بهره‌مند سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: میانگین بارش باران در […]


  کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میانگین میزان بارش باران از ابتدای سال زراعی تاکنون در این استان ۳۵۵٫۹ میلیمتر گزارش شده است که نسبت به مدت مشابه سال پیش ۳۱۰٫۴ میلیمتر افزایش یافته است.

  ولی بهره‌مند سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: میانگین بارش باران در ۶ ایستگاه هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد در مدت مشابه پارسال ۴۵٫۵ میلیمتر بود.
  وی میزان بارش باران ثبت شده در ایستگاه های هواشناسی این استان از ابتدای مهر تاکنون در یاسوج ۴۱۶٫۶، دهدشت،۴۰۵٫۵،سی سخت ۳۹۷٫۴،دوگنبدان ۳۲۹٫۹،امامزاده جعفر۳۱۵٫۷ و لیکک را ۲۷۰٫۳ میلیمتر ذکر کرد.
  کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: میانگین بلند مدت سالیانه بارندگی در یاسوج،۷۹۱٫۷،سی سخت ۶۷۵٫۱،دوگنبدان ۴۲۰٫۵،دهدشت ۴۸۵٫۱،لیکک۳۸۶٫۹ و امامزاده جعفر ۴۰۹ میلیمتر است.
  بهره مند میانگین بلندمدت بارش باران در استان کهگیلویه و بویراحمد را ۵۲۸٫۲ میلیمتر برآورد کرد.
  وی گفت: آسمان کهگیلویه و بویراحمد در ۲۴ ساعت آینده کمی ابری، گاهی افزایش ابر، مه صبحگاهی و وزش باد خواهد بود.
  بهره مند تصریح کرد: در شبانه روز گذشته امامزاده جعفر با ۱۹و یاسوج با ۱٫۴ درجه سانتیگراد زیر صفر گرم ترین و سردترین نقاط این استان بوده است.
  کهگیلویه و بویراحمد با مساحتی حدود ۱۶ هزار و ۲۴۹ کیلومترمربع، سرزمینی مرتفع و کوهستانی با اقلیم سردسیری و گرمسیری در جنوب غربی ایران قرار دارد.
  این استان یک درصد مساحت کشور را در اختیار دارد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "میانگین بارش در کهگیلویه و بویراحمد ۳۱۰ میلیمتر افزایش یافت"
  
 •