دهدشت وب | 46 واحد صنفی متخلف در دهدشت شناسایی شدند
امروز سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۹:۲۱ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۰۵:۱۴ | کد خبر : 137

 •   سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه

  ۴۶ واحد صنفی متخلف در دهدشت شناسایی شدند

  سید یاسین علویان سوق در گفتو گوبا  خبرنگاران؛  از شناسایی ۴۶ واحد صنفی متخلف در دهدشت خبر داد و گفت : در دو روز بازرسی صورت گرفته از واحد های مختلف صنفی شهر دهدشت ۴۶ واحد متخلف به تعزیرات حکومتی  معرفی شد . سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه  نظارت مستقیم و مداوم […]


  سید یاسین علویان سوق در گفتو گوبا  خبرنگاران؛  از شناسایی ۴۶ واحد صنفی متخلف در دهدشت خبر داد و گفت : در دو روز بازرسی صورت گرفته از واحد های مختلف صنفی شهر دهدشت ۴۶ واحد متخلف به تعزیرات حکومتی  معرفی شد .

  سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه  نظارت مستقیم و مداوم بر بازار را یکی از وظیفه های ذاتی این اداره دانست و افزود : پیگیری و اقدام لازم جهت توسعه و تشدید بازرسی ها،اقدام لازم در جهت عملیاتی شدن ماده ۵۲ قانون نظام صنفی برای تعیین بازرسان ذی صلاح ،ملزم و متعهد نمودن عاملان توزیع ارزاق عمومی مربوط به طرح تنظیم بازار و نصب پارچه و اعلام قیمت از مهمترین اقدامات صورت گرفته برای تنظیم و نظارت بر بازار در شهرستان کهگیلویه بوده است .

  وی با اشاره به تسهیلات اشتغال زایی گفت: تخصیص و جذب ۱۲ میلیارد ریال در زمینه مشاغل خانگی، ۱۵۰ میلیارد ریال در زمینه مشاغل تولیدی،صنعتی و معدن ، ۲۰ میلیارد ریال نیز جهت سامان دهی خبازی ها از جمله تسهیلات اشتغال زایی در سال ۹۷ است.

  علویان افزود : سامانه کارا جهت ثبت نام و دریافت تسهیلات اکنون فعال نیست که در حال پیگیری و فعال شدن آن هستیم .

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "۴۶ واحد صنفی متخلف در دهدشت شناسایی شدند"
  
 •