دهدشت وب | برخه و اعتمادی که به شهرداری بازگشت
امروز سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۹:۴۶ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۰۸:۳۳ | کد خبر : 134

 •   با مجموعه اقدامات امیدوارکننده

  برخه و اعتمادی که به شهرداری بازگشت

  باراش بی وقفه و سه روزه باران در استان کهگیلویه وبویراحمد در کنار همه ی برکات و خوبی های که داشت باعث بروز آب گرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها و گاهی سیل در برخی نقاط استان شد. به گزارش “دهدشت وب” و به نقل از “صبح خرد”، بارش سه روزه و مستمر باران پائیزی درحالی […]


  باراش بی وقفه و سه روزه باران در استان کهگیلویه وبویراحمد در کنار همه ی برکات و خوبی های که داشت باعث بروز آب گرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها و گاهی سیل در برخی نقاط استان شد.

  به گزارش “دهدشت وب” و به نقل از “صبح خرد”، بارش سه روزه و مستمر باران پائیزی درحالی زمین تشنه را سیراب می کرد که مردم استان کم کم یادشان میرفت که روزگاری در همین استان شاهد بارش های به مراتب سنگین تر و قوی تر هم بودیم اما خشکسالی های دهه اخیر باعث شد مردم کمتر چنین بارش های را دیده باشند به نحوی که با بارش باران در سه روز اخیر در دهدشت و سراسر استان همه غافلگیر در عین حال خوشحال شوند.

  شهر دهدشت با توجه به بافت کاسه ای آن از جمله شهرهای است که با بارش باران زیاد آب در خیابان و معابر آن جمع می شود و تردد و هر گونه رفت و آمدی را دچار اشکال جدی می کند ،مشاهده تصاویر و عکس های ارسالی شهروندان در شبکه های اجتماعی گویای این حقیقت است که این امر موجب گرفتاری های زیادی برای مسئولان شهری و شهرداری می شود و عمده تلاش مجموعه شهرداری در چنین مواقعی صرف حل چنین مشکلی می شود.

  در این میان اما اسفندیار برخه شهردار دهدشت در روزهاتی اخیر بدون تشریفات خاص اداری و رسوم معمول مدیریتی  گام به گام با گارگران شهرداری زیر بارش باران مشغول حل مشکل و گره گشایی از مشکلاتی بودند که قسمت عمده آن را می توان با مدیریت درست و نظارت قوی تر و تخصیص بودجه مناسب حل کرد.نکته ای که البته مدیر بحران شهرستان چندین بار عنوان  کرده و انگاری گوش شنوایی برای آن نیست و بهتر است ما به جای وعده های سرخرمن برای حل مشکلاتی قدم و گام برداریم که هم توان آن را داریم و اساسا حل آن اولویت بیشتری دارد.

  در این چند روزی که باران مداوم می بارید و مردم هم خوشحال بودند مارون خروشید،کورسا جان گرفت ،چشمه بلقیس لبخند زد و هزاران چشمه ای که به دلیل خشک سالی خشکیدند به جوشش در آمدند شهردار دهدشت اما ترجیح داد لباس کارگری بپوشد و به مانند کارگران زحمتکش شهرداری بیل و پارو به دست گرهی از مشکلی بگشاید تا شاید اخمی از چهره ای بزداید.

  اعتماد از دست رفته مردم به شهرداری با اقدامات مثبت شورای شهر و شهرداری بازگشت و این بازگشت نوید روزهای خوبی برای شهر تاریخی و خسته دهدشت می باشد.

  انتشار گسترده تصاویر شهرداری دهدشت در شبکه های اجتماعی و واکنش مثبت کاربران نشان داد که می شود کار کرد اگر مردم دار و پاسخگو بود ،می شود مدیر باشیم و در کنار مردم و مهمتر اینکه مدیران یاد بگیرند صندلی مدیریت و لباس مبدل هیچگاه نباید و نشاید که شما را از مردمی جدا کند که به معنی واقعی کلمه ولی نعمتان شما هستند.هر چه بود امروز هوا آفتابی ، دل انگیز و هوای شهر ، استان و کشورمان مطبوع و پاییزی است یاد بگیریم مردم دار باشیم و دلسوز که حل مشکل مردم از هر عبادتی ارجح تر و برتر است که گفته اند ؛عبادت به جز خدمت خلق نیست…..

   

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "برخه و اعتمادی که به شهرداری بازگشت"
  
 •