دهدشت وب | همایش موتورسیکلت سواران قانونمند در دهدشت برگزار شد
امروز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ و ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۰۸:۳۹ | کد خبر : 5214


 •   با حضور مسئولین شهرستانی:


  همایش موتورسیکلت سواران قانونمند در دهدشت برگزار شد

  فرماندار کهگیلویه در این همایش نیروی انتظامی را پل ارتباطی میان مردم، نظام و حکومت دانست و افزود: اجرای قانون و عدالت اجتماعی جزو ارکان اصلی است و در نظام جمهوری اسلامی ایران، عمده این وظایف مهم بر عهده ناجا می باشد.
  هدشت برگزار شد

  همایش موتورسیکلت سواران قانونمند پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور فرماندار کهگیلویه، فرماندهی نیروی انتظامی و پرسنل راهنمایی و رانندگی شهرستان و با دعوت از رئیس پلیس راهور استان در محل پلیس راه شهر دهدشت برگزار شد.

  علی پوزش در این همایش نیروی انتظامی را پل ارتباطی میان مردم، نظام و حکومت دانست و افزود: اجرای قانون و عدالت اجتماعی جزو ارکان اصلی است و در نظام جمهوری اسلامی ایران، عمده این وظایف مهم بر عهده ناجا می باشد.

  وی بیان کرد: گستردگی وظایف نیروی انتظامی در هیچ دستگاه اجرایی دیگری وجود ندارد و نیروی انتظامی در سایه مردم داری و قانون مداری انجام وظیفه می کند و بنابراین صرفاً یک نیروی نظامی نیست بلکه یک نیروی مدنی و جامعه مدار است.

  فرماندار کهگیلویه عنوان کرد: امنیت در تمام عرصه‌ها مهم و با اهمیت است و اخلال و ناامنی در جامعه باعث عدم توسعه و پیشرفت می‌شود و نیروی انتظامی یکی از استوانه‌های امنیت کشور و نقش بی بدیلی درایجاد نظم و امنیت جامعه دارد.

  وی در ادامه عزت، اقتدار و کارآمدی امروز نیروی انتظامی را مرهون برنامه‌ریزی راهبردی و عمل توام با قاطعیت در چارچوب قانون عنوان کرد.

  در پایان برنامه به تعدادی از راکبان موتورسیکلت سوار شهرستان به صورت نمادین کلاه ایمنی اهداء گردید و مانور رژه ای موتورسوران در سطح خیابانهای شهر دهدشت برگزار شد.

  نظرات کاربران در مورد "همایش موتورسیکلت سواران قانونمند در دهدشت برگزار شد"
  
 •