دهدشت وب | کاهش ۵۶ درصدی نزاع های دست جمعی در کهگیلویه
امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ و ساعت ۰۶:۰۳ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۰۸:۳۵ | کد خبر : 5210


 •   فرمانده انتظامی کهگیلویه مطرح کرد:


  کاهش ۵۶ درصدی نزاع های دست جمعی در کهگیلویه

  فرمانده انتظامی کهگیلویه با اشاره به کاهش ۱۴ درصدی در زمینه نزاع های فردی خاطرنشان کرد: در نزاع های دسته جمعی نیز کاهش ۵۶ درصدی بوده که آماری امیدوار کننده است.
  فرمانده انتظامی کهگیلویه از کاهش ۵۶ درصدی نزاع های دست جمعی و افزایش ۴۰ درصدی تصادفات درشهرستان خبرداد.

  سرهنگ منوچهر سیاهپور فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه در نشست خبری با خبرنگاران با قدردانی از همکاری مناسب خبرنگاران در پوشش ماموریت های نیروی انتظامی وانعکاس عملکرد این نیرو گفت: در هفته نیروی انتظامی که باشعار «پلیس برای امنیت،امنیت برای همه»درحال برگزاری است جمعا ۳۰ عنوان برنامه اجرا شده است.

  منوچهر سیاهپور برنامه های هفته نیروی انتظامی را یادآور شد وگفت: همایش پیاده روی کارکنان این نهاد با خانواده، دیدار با ائمه جمعه و جماعات، حضور در نماز جمعه، همایش موتور سیکلت سواران، زنگ مهر در مدارس در سطوح مختلف، طرح مردم یاری با اولویت روستاهای محروم، صبحگاه مشترک، دیدار با خانواده شهدا، نشست خبری و غبارروبی و تجدید میثاق با شهدا را از جمله مهم ترین این برنامه ها را می توان نام برد.

  فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه به تشریح عملکرد یکساله نیروی انتظامی پرداخت و با بیان اینکه طی این مدت ۱۶هزار نفر با سامانه ۱۱۰ تماس گرفتند، گفت: بیش از هشت هزار این تماس ها فوریتی، پنج هزار و ۵۰ مراجعه به واحدهای نیروی انتظامی و یک هزار و ۸۵۰ مورد مورد مشاوره و ارشاد قرار گرفتند.

  سیاهپور تصریح کرد: طی این مدت یک هزار و ۴۴۷ دستگاه خودرو و هزار و ۶۶۵ موتورسیکلت به دلیل ارتکاب تخلفات رانندگی توقیف شد. وی از افزایش صدور هشت درصدی گواهینامه در بازه زمانی یاد شده خبر داد و بیان کرد: سه هزار ۳۰۰ جلد گواهینامه در یکسال گذشته صادر شده است.

  سیاهپور همچنین از افزایش ۳۰ درصدی ارتقا فرهنگ ترافیک خبر داد و گفت: هفده هزار ۵۰۰ نفر در حوزه ترافیک مورد آموزش قرار گرفتند.

  وی با اشاره به کاهش ۱۴ درصدی در زمینه نزاع های فردی خاطرنشان کرد: در نزاع های دسته جمعی نیز کاهش ۵۶ درصدی بوده که آماری امیدوار کننده است.

  سیاهپور همچنین از کاهش ۱۳ درصدی تصادفات درون شهری خبر داد و با بیان اینکه تصادفات برون شهری ما زیاده بوده است، عنوان کرد: در مجموع تصادفات درون شهری و برون شهری افزایش ۴۰درصدی را شاهد بودیم.

  نظرات کاربران در مورد "کاهش ۵۶ درصدی نزاع های دست جمعی در کهگیلویه"
  
 •